ФК "Левски" - Комощица 1:3 ФК "Вихър" Николово

Домакин : ФК "Левски" - Комощица
ГОСТ : ФК "Вихър" Николово

Срещата се проведе пред около 200 зрители при хубаво време за игра. Домакините се бяха постарали и създали добра организация на футболната среща. Тя започна с лек превес на отбора на "Вихър" Николово и именно те създадоха първата опасност пред една от двете врати - Добре игралия в този мач Велизар Рангелов - Метъла пусна в коридор прекрасен пас към Антон Венелинов - Бурсука, който се озова сам срещу вратаря на отбора на Ковачица. И точно в този момент вместо да вкара, той се отнесе несериозно към положението и стреля в краката на вратаря. Буквално в следващата атака отбора на Комощица излезе напред в резултата - 0:1. Така завърши първото полувреме на срещата. До края на полувремето ст. треньора Слави Методиев направи много правилни смени и именно те се оказаха решаващи за крайния изход на двубоя. В самото начало на второто полувреме Д. Пемперски - Майстора изведе по чудесен начин Велизар Рангелов - Метъла и той не сгреши за 1:1. Игралия неубедително през първото полувреме като последен в отбраната Славейко Каменов - Феята бе изтеглен напред зад централния нападател - място, на което му бе дадена възможност да използва своята бързина и да се реабилитира за вината при гола на домакините. В 70-та минута именно той вкара за 1:2 отново след отлично центриране на Майстора! В заключителните минути на срещата отново Феята вкара след като се пребори за една спорна топка и навърза трима защитници на домакините за крайното 1:3!